CONFERENCE – INCENTIVE – EVENT

Już od 2000 roku motywujemy Was do niezapomnianych przeżyć! Zarówno tych w małym gronie, jak i tych pełnych ludzi. Tych oficjalnych – i tych na luzie. Tych krajowych – i tych światowych!

Organizacja wyjazdów motywacyjnych, imprez integracyjnych, eventów, konferencji i szkoleń dla firm, korporacji i instytucji to nasza specjalność. Robimy to profesjonalnie i z polotem!

Nasze doświadczenie to mnóstwo kompleksowo zorganizowanych wydarzeń, zadowolonych klientów i zmotywowanych firm! Aż 6 odwiedzonych kontynentów i 115 krajów niezaprzeczalnie potwierdza, że jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i nie cofniemy się przed żadnym wyzwaniem.

Niech i Twoje niesamowite przeżycie stanie się częścią naszej historii, której 50-lecie świętujemy już… w kwietniu 2050r!

CONFERENCE

Certyfikat Profesjonalnego Organizatora Kongresów brzmi groźnie… a my go mamy!

Nie straszna nam kompleksowa organizacja konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych, kongresów. W pełni obsłużymy zarówno kameralne grono gości, jak i tysięczny tłum. Od gadżetów konferencyjnych po pełną oprawę medialną – wiemy jak to zrobić!

Sprawdź

INCENTIVE TRAVEL

Został nam jeszcze tylko jeden kontynent do zdobycia… Być może pojedziemy tam właśnie z Tobą?

Z przyjemnością stworzymy imprezę lub wyjazd idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Połączymy aktywny odpoczynek z biznesowymi spotkaniami lub wykreujemy program osobnej imprezy. Możliwościom nie ma granic… Zabierzemy Cię nad morze, w góry, na pustynię, do dżungli, do zgiełku miasta… Gdziekolwiek, gdzie nabierzesz energii do pracy!

Sprawdź

EVENT

Wykorzystaj nas… do polepszenia wizerunku Twojej firmy!

Przygotujemy dla Ciebie wydarzenie, a Twoi goście z pewnością będą pod wrażeniem profesjonalizmu, zorganizowania i kreatywności! Gale, bankiety, jubileusze, otwarcia, rozdania nagród… Daj nam szansę, a przekonasz się, jak bardzo mogą być ciekawe i niezwykłe!

Sprawdź